Yhteystiedot

Postiosoite:
Vilhonkatu 4 B 13, 00100 Helsinki

Laskutus

HELSINGIN SEUDUN ERILAISET OPPIJAT RY, 1084955-0

1. Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite:FI4880001370212491
Operaattori: Danske Bank (DABAFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:
HELSINGIN SEUDUN ERILAISET OPPIJAT RY
Ostolaskut 18911K
PL 10
57090 VISMA SCAN
Laskut tulee lähettää sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa (max. 5MB/tiedosto) osoitteeseen:
18911K@scan.netvisor.fi
Mikäli lasku sisältää liitesivuja, näiden tulee olla samassa tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

3. Paperilaskujen skannauspalvelu
Laskulla ja kirjekuoressa tulee olla seuraavat osoitetiedot:
HELSINGIN SEUDUN ERILAISET OPPIJAT RY
Ostolaskut 18911K
PL 10
57090 VISMA SCAN
Lataa laskutusosoite täältä: laskutusosoitteet_helsinginseudunerilaisetoppijatry

Y-tunnus:
1084955-0

Sijainti

Vilhonkatu 4 B 13, 00100 Helsinki

 

Toimistomme sijainti

Henkilökunta

Toiminnanjohtaja

Suvi-Päivikki Hiipakka

logo

0400 606 955

suvi.hiipakka@lukihero.fi

Koulutuskoordinaattori

Satu Hirvonen

logo

040 7291 423

satu.hirvonen@lukihero.fi

Vapaa-ajan ja vapaaehtoistyön koordinaattori

Marika Kivilehto

logo

040 5474 687

marika.kivilehto@lukihero.fi

Erityisopetuksen asiantuntija

Aija Lund

logo

050 4060 580

aija.lund@lukihero.fi

Järjestökoordinaattori, projektisuunnittelija

Marika Sipilä

logo

050 5276 977

marika.sipila@lukihero.fi

Projektityöntekijä, Liito-hanke

Lotta Pukkila

logo

050 521 3271

lotta.pukkila@lukihero.fi

Toimintavastaava, nuorten toiminta

Marika Lius

logo

040 7073 042

marika.lius@lukihero.fi

Valmentaja, nuorten toiminta

Asta Kohtala

logo

050 5134 696

asta.kohtala@lukihero.fi

Anna palautetta

Keräämme palautetta ja toiveita toimintaamme liittyen. Ilmoita nimesi ja sähköposti halutessasi, ja varsinkin jos haluat meidän olevan yhteydessä sinuun.