Yhteystiedot

Postiosoite:
Vilhonkatu 4 B 13, 00100 Helsinki

Laskutusosoite

Hyvä yhteistyökumppanimme, Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja otamme ensisijaisesti vastaan verkkolaskulain mukaisia verkkolaskuja. Pyydämme toimittamaan laskut alla olevan ohjeen mukaisesti.

Verkkolaskuosoitetietomme ovat seuraavat:

Nimi: HELSINGIN SEUDUN ERILAISET OPPIJAT RY

Y-tunnus: 1084955-0

Verkkolaskuosoite: 003710849550

 

Välitystiedot

Välittäjä:  Maventa

Välittäjätunnus: 003721291126

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

 

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, voitte lähettää laskun pdf-muodossa skannauspalveluumme:

10849550@scan.netvisor.fi

Sijainti

Vilhonkatu 4 B 13, 00100 Helsinki

 

Toimistomme sijainti

Henkilökunta

Toiminnanjohtaja

Suvi-Päivikki Hiipakka

logo

0400 606 955

suvi.hiipakka@lukihero.fi

Koulutuskoordinaattori

Mari Haapaniemi

logo

050 5096 548

mari.haapaniemi@lukihero.fi

Koulutuskoordinaattori

Satu Hirvonen (opintovapaalla 1.10.2020 - 31.5.2022)

Vapaa-ajan ja vapaaehtoistyön koordinaattori

Marika Kivilehto

logo

040 5474 687

marika.kivilehto@lukihero.fi

Erityisopetuksen asiantuntija

Aija Lund

logo

050 4060 580

aija.lund@lukihero.fi

Järjestökoordinaattori, Liito-hanke: projektisuunnittelija

Marika Sipilä

logo

050 5276 977

marika.sipila@lukihero.fi

Toimintavastaava, nuorten toiminta

Marika Lius

logo

040 7073 042

marika.lius@lukihero.fi

Valmentaja, nuorten toiminta

Asta Kohtala

logo

050 5134 696

asta.kohtala@lukihero.fi

Palveluneuvoja

Minna Suhonen

logo

050 550 2236 (ma-pe klo 15.30 - 20.30)

minna.suhonen@lukihero.fi

Palveluneuvoja

Hanna Ovaska

logo

050 550 2252

hanna.ovaska@lukihero.fi

Anna palautetta

Keräämme palautetta ja toiveita toimintaamme liittyen. Ilmoita nimesi ja sähköposti halutessasi, ja varsinkin jos haluat meidän olevan yhteydessä sinuun.